| ТИП АКСЕСОАР | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| РАЗМЕР СМ | 140.00 см |
| Марка | LEIFHEIT |
| МОДЕЛ: | 71604 |
| РАЗМЕР: | 140 X 45 CM |
| ЦВЯТ: | СИН |
| РАЗМЕР СМ: | 140.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| ТИП: | КАЛЪФИ ЗА ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| МОДЕЛ: | 71604 |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| МАТЕРИАЛ: | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| РАЗМЕР СМ: | 140.00 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 4006501716040 |




