| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 40 " |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 40 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.280 kg |
| EAN | 3800123162381 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 40 " |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 40 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.280 kg |
| EAN | 3800123162381 |