| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | BLACK |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | URBAN 17" 3 in 1 GP.BAG11.02M |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121113390 |
















