| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Legion Active GX41C86982 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 195713403931 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Legion Active GX41C86982 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 195713403931 |