| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ: | TURBO 230x2.5x22.23 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.50 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218424 |




