| РАБОТНА ШИРИНА | 85 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3412 |
| ТИП: | САДИЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 85 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.522 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500341202 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| РАБОТНА ШИРИНА | 85 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3412 |
| ТИП: | САДИЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 85 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.522 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500341202 |