| МОЩНОСТ | 365 W |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | + ПРИСТАВКА ЗА ЯЙЦА |
| ТИП: | УРЕД ЗА ХОТ ДОГ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 365 W |
| ПРИСТАВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 3800237043262 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 365 W |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | + ПРИСТАВКА ЗА ЯЙЦА |
| ТИП: | УРЕД ЗА ХОТ ДОГ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 365 W |
| ПРИСТАВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 3800237043262 |