| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | GCM-1250 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.110 kg |
| EAN | 9003898712506 |










i
"" Днес
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | GCM-1250 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.110 kg |
| EAN | 9003898712506 |