| МОЩНОСТ | 350 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | ME-271 |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139273361 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 350 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | ME-271 |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139273361 |