| ВИД | Керамични |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GECS6C70XC |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782635083 |






















