| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GEIT6E63XPG |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.40 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 70 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 2 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782936265 |













