| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK1M121 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005397624 |






















