| МОЩНОСТ | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 0.80 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0413140011 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.80 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.485 kg |
| EAN | 4211129116244 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 0.80 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0413140011 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.80 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.485 kg |
| EAN | 4211129116244 |