| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ: | ELECTRICSCOOTER S65C |
| ПРОБЕГ: | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 450 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 15000 MAH 547.5WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО / ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 27 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6975293671173 |










