| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 20.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 8.4 m/s |
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ: | GV1E0650CA |
| ТИП ТРИОН: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | KEEP COOL |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 8.4 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643004888 |












