| МОЩНОСТ | 2900.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2.80 ml |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HSACM20LP |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 2900.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2.80 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | КАНИЧКА, ТАМПЕР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 15.400 kg |
| EAN | 3838783089526 |











