| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | 27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| Марка | RABALUX |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | 27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 54 IP |
| ТЕГЛО: | 1.080 kg |
| EAN | 5998250381404 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | 27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| Марка | RABALUX |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | 27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 54 IP |
| ТЕГЛО: | 1.080 kg |
| EAN | 5998250381404 |