| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | R7PB731SB |
| ВИСОЧИНА: | 59.00 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394103532 |
























