| МОДЕЛ | ZADAR |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | ZADAR |
| МОЩНОСТ W: | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250379906 |





| МОДЕЛ | ZADAR |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | ZADAR |
| МОЩНОСТ W: | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250379906 |