| МОЩНОСТ | 1800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 390 X 230 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | TG1800SB |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 390 X 230 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 12 X 55.5 X 29.3 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.500 kg |
| EAN | 3838782674280 |














