| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 25-150 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 47Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 87db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | OBERON 3 BK ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 25-150 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 47Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 87db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 350 x 200 x 315 |
| ТЕГЛО: | 6.3 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |











