| ВИСОЧИНА | 199.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 373 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН | от +1 С до +9 С |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | CD 39DM-T302BEX |
| ВИСОЧИНА: | 199.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 373 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | от +1 С до +9 С |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 936 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4770104820267 |












