| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 83.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 488 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RF48A400EB4/EO |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 83.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 488 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 329 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 159 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095057897 |










