| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 355 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | ECN 2CQTEX 186 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 355 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 235 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 120 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 270 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019104249 |





































