| ВИСОЧИНА | 121.30 см |
| ШИРИНА | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 182 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IRSe 4101 |
| ВИСОЧИНА: | 121.30 см |
| ШИРИНА: | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 182 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 167 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 15 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 149 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803116196 |



























