| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 512 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME PRO 512GB 200MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 512 GB |
| КЛАС: | 10 A2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659188566 |



i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 512 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME PRO 512GB 200MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 512 GB |
| КЛАС: | 10 A2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659188566 |