| РЕЗОЛЮЦИЯ | 18.0 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 60 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 120 |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | DC-FZ82DE |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 18.0 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 60 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 1/2,3 MOS |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 120 |
| ISO: | 80-6400 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION 895mAH |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | ОПТИЧНА |
| ВОДОУСТОЙЧИВ: | Не |
| WI-FI: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ВИДЕО КЛИП: | 3840 x 2160 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232964772 |





