| ВИД | ЗАМЕСТИТЕЛИ |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | IPRINT |
| МОДЕЛ: | CB325EE 364XL Y |
| ВИД: | ЗАМЕСТИТЕЛИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | DJ3070A/PHS5510/5515/6510e |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| КАПАЦИТЕТ: | 15ml |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 6935482013627 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ВИД | ЗАМЕСТИТЕЛИ |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | IPRINT |
| МОДЕЛ: | CB325EE 364XL Y |
| ВИД: | ЗАМЕСТИТЕЛИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | DJ3070A/PHS5510/5515/6510e |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| КАПАЦИТЕТ: | 15ml |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 6935482013627 |