| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 1800 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCP 4001BK |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.850 kg |
| EAN | 8590669279029 |







i
"" Днес
| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 1800 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCP 4001BK |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.850 kg |
| EAN | 8590669279029 |