| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 180.00 мм |
| Марка | ALVEUS |
| МОДЕЛ: | ROCK 130 78Х48Х18 СМ. БЕЖОВА |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ: | МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 780.00 мм |
| ШИРИНА: | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 180.00 мм |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838997425479 |




