| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 2.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| КУПА | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ | 4 ? 1,5 V AAA |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | KS 36 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 2.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Не |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| Размери: | 2X9.5X19CM |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 4211125704452 |









