| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI 9 365 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.5 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON 880M GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Yoga Pro 7 14ASP9 83HN0003BM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.540 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI 9 365 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.5 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON 880M GRAPHICS |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 73 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | LUNA GREY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198153953530 |





























