| ДЪЛЖИНА НА СРЯЗА | 70.00 см |
| Марка | MTX |
| МОДЕЛ: | 700 mm |
| ТИП: | РЪЧНА |
| ДЪЛЖИНА НА СРЯЗА: | 70.00 см |
| РЯЗАНЕ ПО ДИАГОНАЛ: | Да |
| АНТИПЛЪЗГАЩО ПОКРИТИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996203638 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА НА СРЯЗА | 70.00 см |
| Марка | MTX |
| МОДЕЛ: | 700 mm |
| ТИП: | РЪЧНА |
| ДЪЛЖИНА НА СРЯЗА: | 70.00 см |
| РЯЗАНЕ ПО ДИАГОНАЛ: | Да |
| АНТИПЛЪЗГАЩО ПОКРИТИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996203638 |