| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 51.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 40.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | МИРАЯ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 51.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 40.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354250668 |




