| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | ZELMER |
| МОДЕЛ: | ZMM1215B |
| ТИП: | месомелачка |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 5908269371181 |






i
"" Днес
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | ZELMER |
| МОДЕЛ: | ZMM1215B |
| ТИП: | месомелачка |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 5908269371181 |