| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | MOC20100SFB |
| ТИП: | МИКРОВЪЛНОВА ФУРНА |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 24.30 см |
| ШИРИНА: | 44.60 см |
| ДЪЛЖИНА: | 34.50 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842510496 |











