| МОЩНОСТ | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE BEIGE |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| БУТОН ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ: | Да |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ТЕЖКО ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.230 kg |
| EAN | 8003705123199 |



















