| МОЩНОСТ | 650 W |
| Марка | TERMOMAX |
| МОДЕЛ: | TXO08TQ |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.580 kg |
| EAN | 3800139211707 |









| МОЩНОСТ | 650 W |
| Марка | TERMOMAX |
| МОДЕЛ: | TXO08TQ |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.580 kg |
| EAN | 3800139211707 |