| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M4 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | APPLE M4 10 CORE |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| ВИДЕО КАРТА | 10 CORE GPU |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 24 M4 10C 16/256 BL |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 10 CORE |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | APPLE |
| ВИДЕО КАРТА: | 10 CORE GPU |
| RAM ПАМЕТ: | 16 GB |
| ТИП RAM: | UNIFIED MEMORY |
| SSD: | 256 GB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB-C |
| ДИСПЛЕЙ: | 23.5" RETINA 4.5K 4480x2520 |
| КЛАВИАТУРА: | Да |
| МИШКА: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MWV13ZE/A |
| EAN | 195949597473 |










