| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7735HS |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.75 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ | 90 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | AIO 27ARR9 F0HQ001CBG |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7735HS |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.75 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 90 W |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 4800 MHz |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 3X USB-A, 1X USB-C, LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 1XHDMI-IN 1.4, 1X HDMI-OUT 2.1 |
| ДИСПЛЕЙ: | 27" IPS Матов 1920x1080 |
| КЛАВИАТУРА: | Да |
| МИШКА: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | CAMERA 5 MP |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 197530474965 |














