| ОБЕМ | 15 L |
| ВИСОЧИНА | 33.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.9 см |
| ТИП | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | O'PRO 15 U |
| ОБЕМ: | 15 L |
| ВИСОЧИНА: | 33.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.9 см |
| ТИП: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 567 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538211828 |

























