| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 47.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCV 80 47 24D C21 TS2R |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 47.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1315 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879118199 |



























