Nitro 440 G2 е стол, предназначен за геймъри, които ценят комфорта и изчистения дизайн. Неговият игрови характер се разкрива чрез функционалност, която е взета предвид по време на процеса на проектиране - тапицерията на стола осигурява добра вентилация на гърба, а удобните възглавници спомагат за поддържането на правилната стойка. В сравнение с предишната версия, Nitro 440 G2 е подобрен в множество отношения: той разполага с метална основа, 60-милиметрови колела с CareGlide™ покритие и регулируеми подлакътници.
ЗАСЛУЖЕН КОМФОРТ
Дългите гейминг сесии пред компютъра могат да причинят болки във врата и гърба, което води до дискомфорт по време на игра. Nitro 440 G2 е оборудван със специални възглавници за главата и кръста с регулируеми позиции, които облекчават врата и гръбнака. Играйте удобно, като се фокусирате изцяло върху играта.
СТАБИЛНА КОНСТРУКЦИЯ
Издръжливата структура на стола е допълнена с пълнеж от устойчива на деформация пяна. Nitro 440 G2 също така е оборудван с изключително здрава метална основа и газов амортисьор клас 3 с товароносимост до 120 кг. Друго предимство на стабилната конструкция са големите 60-милиметрови колела, които няма да надраскат пода благодарение на специалното покритие CareGlide™.
УДОБНИ ОПЦИИ ЗА РЕГУЛИРАНЕ
Nitro 440 G2 ви позволява удобно да фискирате стола, като регулирате височината на седалката и ъгъла на наклона на облегалката според вашите предпочитания. Можете също така да настроите височината на широките и меки подлакътници, за да играете удобно, като същевременно поддържате правилна стойка не само за гърба и краката, но и за ръцете. А след изморителна битка, можете да използвате функцията за люлеене, за да се отпуснете напълно.
ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
Геймърският стол Nitro 440 G2 дължи елегантния си външен вид на приглушената си цветова схема - сивите и черни материали създават естетичен модел. Материята също е устойчива на абразия и дишаща, осигурявайки комфорт и използваемост на седалката и облегалката дори в горещи дни.

| Марка | GENESIS |
| МОДЕЛ: | NITRO 440 G2 NFG-2067 |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ, ЕКО КОЖА |
| ТИП: | GAMING |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 525.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 830.00 мм |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | GAMING СТОЛ |
| EAN | 5901969443172 |












