| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 4 Х 100ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 100 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| Марка | SUKI |
| МОДЕЛ: | VDE |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 4 Х 100ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| МОДЕЛ: | VDE |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 4 Х 100ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| EAN | 4032526706261 |


