| МОЩНОСТ | 700 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | HBF11BLEU |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709319588 |








i
"" Днес

Променлива скорост:Да
Турбо функция:Да
Панел за управление:Бутони, копче
Пулсант за включване/изключване:Да
Цвят на бутоните:Черно
Материал на бутоните:Пластмаса
Мощност: 700 W
Турбо функция
Остриета от FLOWBLEND™
Максимални обороти:14850 giri/min
RPM MIN:8150 giri/min
ДАксесоари за закрепване:Завъртане и заключване
Вградено увиване на кабела:Да

| МОЩНОСТ | 700 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | HBF11BLEU |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709319588 |