| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 7.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1600 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.0 см |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | FFWDB 976258 BV EE |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 7.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 9.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | E |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | B |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1600 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 57 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 66 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 50 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 9:50 H |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:48 H |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 30 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 80.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА ПРАНЕ И С: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437635915 |





























