| АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XW3193/11 |
| ТИП: | ПЕРЯЩИ |
| МОЩНОСТ W: | 400.0 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТ. ЧИСТА ВОДА: | 1.6 L |
| НИВО НА ШУМ: | 81 dB(A) |
| ВИСОЧИНА: | 325.00 см |
| ШИРИНА: | 23.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 39.00 см |
| ТЕГЛО: | 5.300 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА МРЪ: | 1300 ml |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.0 м |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389047718 |










