| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 650 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 90 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GST 90 BE |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 650 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 90 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 10 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 500-3100 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.300 kg |
| КУФАР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140602839 |


