| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 100 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-JS34 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 100 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 10 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-3100 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.940 kg |
| КУФАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972016361 |






