| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 35.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА | 13 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | NY2513-22MR |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 35.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА: | 13 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 64.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 42.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| EAN | 4048164118373 |



